Unic-Moto vimpli kasutamisest

EESTI VANAMOOTORRATTAKLUBI UNIC-MOTO MOOTORRATTAVIMPLI KASUTAMISE STATUUT

Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto (EVMK Unic-Moto) mootorrattale kinnitatava vimpli kasutamise õigus on EVMK Unic-Moto liikmel, kes omab restaureeritud või originaalselt säilinud ja konserveeritud vanamootorratast, mille valmistamisest on möödunud vähemalt 35 aastat.

Vimpel kinnitatakse sõidusuunas vaadatuna vasakule poole juhtraua (algusest 20-22 cm kaugusele) ja esiratta võlli vahele. Vimpli kaugus juhtrauast on 12-14 cm. Soovitav on kasutada vimpli nööri alumises osas enne kinnituspunkti vahelülina esihargi edasi-tagasi liikumise kompenseerimiseks juhtraua suhtes vedru või kumminööri korrektset konstruktsiooni.

Mootorrattavimpel on püha mälestus möödunust ning klubi au sümbol olevikus ja tulevikus, seepärast kasutatakse seda vaid paraadsõitudel ja vanatehnikanäitustel. Rallidel, võistlustel ja igapäevasõitudel ei ole selle kasutamine lubatud.

Kui vanamootorrattale on kinnitatud EVMK Unic-Moto vimpel, siis esindame Eesti vanatehnika harrastust, eelkõige Unic-Motot. Teeme seda väärikalt ja lugupidavalt nii liikluses kui ka suheldes ja käitudes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga