Foorum

See foorum on arhiiviks, et oleks võimalik vanade teemadega tutvuda.

Uus foorum asub aadressil http://unic-moto.ee/forum/ 

Tere! Külaline 

Näita/peida päis

Tere tulemast, Külaline! Sellesse foorumisse postitamine eeldab registreerumist.

Lehed: [1]
Autor TeemaBMW R35 õhufiltri taastamine
Henn Pedak
Uustulnuk
Postitused: 5
Permalink
Postitus BMW R35 õhufiltri taastamine
postitatud: May 2, 2016, 11:48
Tsitaat

Liitusin klubiga hiljuti ega tea kellelt saada nõu BMW R35 õhufiltri remondi kohta. Nimelt on filtri keres karburaatorile kinnituse kruvi vastaspoolel läbiv pragu. Metalli paksus on prao kohal ca 2 mm. Käisin seda näitamas firmas Tespera OÜ, mis tegeleb alumiiniumi keevitamisega, kuid seal öeldi, et alumiiniumi sulameid (arvatavalt silumiin?) keevitada ei saa. Kui see tõesti nii on, jääb veel jootmise võimalus. Kas kellelgi on kogemusi või kontakte, kust otsida firmat või tegijat, kes parandamisega hakkama saaks. Detail on originaalne ja oleks kahju seda järeltehtuga asendada. Olen tänulik igasuguse teabe ja abi eest! Henn

Riho Tarbe
Edasijõudnu
Postitused: 25
Permalink
Postitus Re: BMW R35 õhufiltri taastamine
postitatud: February 16, 2022, 23:44
Tsitaat

Peaks saama keevitada küll. Enamus reaalselt kasutuses ongi Al-sulamid (va maksimaalset elektrijuhtivust nõudvates kohtades). Helista 55606500, mees keevitab TIG-keevitusega tavaliselt Al-sulamist mootoripooli, võib-olla suudab aidata. Siis näiteks Nõmmel Swedbanga lähedal sisehoovis lasin kunagi Jawa silindripeale ribi tagasi keevitada, sealne mees tahtis ainult 5 € saada. See oli ka suure tõenäosusega silumiinist tehtud. Samuti TIG-ga keevitas.

Henn Pedak
Uustulnuk
Postitused: 5
Permalink
Postitus Re: BMW R35 õhufiltri taastamine
postitatud: September 7, 2022, 14:44
Tsitaat

Tänan,
märkasin vastust siis kui olin lahendanud asja nii, et tõmbasin roostevabast traadist vitsa peale, edaspidi peaks parandama keevitusega.

Lehed: [1]

vanamootorratturite pesa. aastast 1976.